UR & KLOCKOR / Bordsur / Bordsur+ 5267485
nr 526 7485
Bordsur+
1 par Ljusstakar [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 26 maj 2008
1.000 kr
1.800 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr